Makina dridhëse e grimcimit fryrje me prodhim të lartë

Përdorni dridhjen për të ndarë objektin nga guri bluar kur rrotulloni dhe përdorni objektet e punës me madhësi të ngjashme të ndarjes që janë të vështira për t'u ndarë.Ekrani i ekranit mund të çmontohet dhe zëvendësohet vetë, dhe funksionimi është i thjeshtë.

Tekstura e materialit:Çeliku i karbonit/çelik inox


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përshkrimi i prodhimit

   Funksioni kryesor i kësaj makinerie shumëfunksionale të skanimit të kokrrave është heqja e papastërtive të tilla si zbokthi dhe pluhuri, e ndjekur nga dy shtresa ekranesh.Shtresa e parë përdoret kryesisht për të hequr papastërtitë e tjera të mëdha si predha dhe shufra.Shtresa e dytë e ekranit përdoret për të pastruar grurin.Pluhuri

Detajet e produktit

Makinë për shqyrtimin e grurit vibrues të fryrjes
图片3
detaje06
detaje07

Rastet e produktit

detaje07
detaje08

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni